Villa Taşıma

Villa taşıma başlıca profesyonellik gerektiren bir işlemdir. Bir villadaki ev eşyaları ile normal apartman dairesi arasındaki eşya farkını az çok tahmin edebilirsiniz.

Villa taşımasının sorunsuz gerçekleşmesi adına bir çalışma planı yapılmalı. Öncelikle anlaşma sağlayacağınız firmanın eşyalarınızı yerinde görmesi şarttır. Firma eşyaları gördükten sonra sizlere taşımanın kaç gün gerçekleşeceği ve nasıl yapılacağı bilgisini vermek zorundadır.

Villa Taşıma

Villa Taşıma

Firmamız Villa Taşıma konusunda tecrübeleri ile sizlere her daim hizmet vermektedir. Yukarıda belirtildiği gibi eşyalarınız yerinde tespit edilir. Yapılan tespit sonucu eşyalarınızın taşınma planlanması yapılır. Bu plan çerçevesinde eşyalarınızın taşınma işlemi gerçekleşir. Genelde taşıma planlanması 1. gün eşyalarının paketlenmesi, 2. ve eşya miktarına göre 3. gün eşyaların taşınması ve yerleştirilmesi yapılır.

Eğer şehirlerarası villa taşıma işlemi yapacaksanız firmanın eşyalarınızın taşınması için sizlere kaç personel ve kaç araç getireceğini mutlaka sözleşmede belirtin. Villa eşya yoğunlukları normal apartman dairesi eşya yoğunluğundan fazla olduğundan 1 araç eşyalarınızın taşınması için yeterli olmayabilir. Bundan dolayıdır ki problem yaşamamanız adına Kurumsal ve Referanslı evden eve nakliyat firmaları ile çalışmanız sizin yararınıza olacaktır.

Firmamız eşyalarınızın taşınması için sizlere gerekli olan araç, personel ve paketleme malzemesini yapılan ekspertiz sonucu belirledikten sonra taşınmanızın sorunsuz yaşanması için taşıma günü eksiksiz olarak hazır bulundurmakta.

Araçlarımız hepsi son model Mercedes-Benz olup araç kasaları özellikle ev eşyası taşımacılığı için dizayn edilmiştir. Eşyalarınızın paketlenmesi ise Avrupa’dan ithal havalı naylon kraft kağıtlarla yapılmaktadır. Bunun yanısıra mobilyalarınızın de-montaj, montajı ve gardolaplarınızın içindeki askılı elbiselerin özel askılı elbise dolapları ile taşınması gerçekleşir. Tüm paketleme hizmetleri tarafımızca verilir, hiçbir eşyanız paketlenmeden araca yüklenmez. Ayrıca beyaz eşyalarınızın tesisatlarının sökme ve yeni evde bağlantıları tarafımızca verilir. Vermediğimiz tek hizmet elektrik montajı ve duvar delme işlemleridir.

Müşteri temsilcisi çalışanlarımız ile görüşerek taşınacak olan Villanız için ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz. Sizleri de referanslarımız arasında görmekten mutluluk duymaktayız.