Parsiyel Taşımacılık

Az miktardaki eşyaların taşınması için tanımlanan parsiyel taşıma, firmamız tarafından tüm Türkiye’ye verilmektedir. İster İstanbul’dan ister İzmir’den başka bir şehire göndermek isteyeceğiniz kısmi eşyalarınız için bizlere ulaşabilir bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Bir müşteri açısından bakıldığında parsiyel taşımacılıkta az miktardaki eşyaları uygun nakliye fiyatları ile bir yerden başka bir yere nakletmektir. Biz sizlere bu konuda çözüm ortağı olmaktayız. İlk olarak İstanbul İzmir arası gerçekleştirmiş olduğumuz parça eşya taşıma hizmetini gelen yoğun talepler doğrultusunda şuan tüm ülke geneline vermekteyiz.

Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel taşımacılık genelde öğrenci eşyası, çeyiz eşyası yada koltuk takımı, beyaz eşya gibi az miktarda eşyalardan oluşmaktadır. EGETUR Nakliyat sizlerden gelen talepler doğrultusunda birkaç eşyayı birleştirerek uygun fiyatlara taşımanızı sağlamaktadır. Yapılan organizasyon sayesinde eşyalarınız hem ucuza taşınmış olur hemde daha güvenli ve sağlıklı bir şekilde tarafınıza iletilmiş olur.

Parsiyel taşımacılıkta eşyalarınızı taşımaya karar verdiğinizde ister firmamızı arayarak ister iletişim formumuzu doldurarak eşya miktarını ve nereden nereye taşınması gerektiğini belirtirseniz, müşteri temsilcisi çalışanlarımız sizlere yardımcı olacaktır.

Anlaşma sağlanması durumunda eşyalarınız evinizden paketlenerek teslim alınıp yine evinize kadar teslim edilmektedir. Bu işlemler sırasında sizlerin hiçbir zahmette bulunup ek bir işlem yapmasına gerek kalmamaktadır.