EGETUR Nakliyat olarak tüm parça ürün ve eşyalarınızı günlük ve haftalık olarak gerçekleşen İstanbul – İzmir seferlerimiz ile bulunduğunuz adresinizden teslim alıp, göndermeyi istediğiniz adresinize en kısa sürede hızlı ve güvenli bir şekilde teslim etmekteyiz.

Hacmi küçük olan eşyalar için tanımlanan parça eşya taşımacılığında esas eşyalarınızın ekonomik bir şekilde taşınmasıdır. Parça eşya taşımacılığında eşyalarınız gerekli tüm taşıma kuralları çerçevesinde paketlenip taşınmaktadır. Taşıma esnasında ürünlerinize yada eşyanıza gelebilecek her türlü zarardan firmamız sorumludur. Ayrıca yol esnasında muhtemel kazalara karşı eşyalarınız yine firmamız tarafından sigortalanmaktadır.

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma | 444 9 069

İstanbul – İzmir arası parça eşya taşımacılığında firmamızı gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz. Eşyalarınızı kendi özmal araçlarımız ile teslim alıp vaktinde ve güvenli bir şekilde istediğiniz yeni adresinize teslim etmekteyiz. EGETUR Nakliyat olarak düzenlediğimiz bu hizmet ile siz değerli müşterilerimizi yüksek taşıma maliyetlerinden kurtarmayı hedeflemekteyiz. Parça eşya taşımacılığında firmamız bireysel müşterilerine olduğu gibi Kurumsal olarak da şirket yada firmanıza ait ürünlerinizin taşınma işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Her gün İzmir İstanbul Arası Parça Eşya Taşıma | 444 9 069

Göndereceğiniz eşya ne olursa olsun sizlere çözüm sunmaktayız. Çeyiz eşyası, yazlık eşyası, bekar eşyası, koltuk takımı, beyaz eşyalar gibi hacmi komple bir eve göre daha az olan tüm eşyalarınızı taşımaktayız. Üstelik ekonomik ve garantili olarak.

Özellikle çeyiz eşyalarınızın taşınması için bizden bilgi ve fiyat almadan karar vermemenizi tavsiye ediyoruz. 1997 yılından beri sayısı müşterimizin çeyiz eşyasını güvenli bir şekilde taraflarına teslim ettik. Verdiğimiz hizmetin karşılığını sonraki yıllarda müşterilerimizin bizi tercih etmelerinden anlamış bulunuyoruz.

Bilgi ve fiyat için İstanbul veya İzmir şubelerimizden biri ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcisi çalışanlarımız sizlere her konuda yardımcı olacaklardır.