Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı hizmetimiz ile İzmir-İstanbul arası taşınılacak ofisiniz olduğunda bizlerden Profesyonel destek alabilirsiniz.

Ofis taşıma hizmeti ev eşyası taşımadan çok daha farklı bir nakliye hizmetidir. Esasında her iki hizmetin aynı olduğu hatta ofis taşımanın ev taşımadan daha kolay olduğu düşünülmektedir. Oysaki Ofis taşıma, ev eşyası taşımasından daha karmaşık ve daha zordur. Ofisler çoğunlukla mobilya, elektronik eşya ve dosyalardan oluşmaktadır. Örneğin 3+1 ev eşyası ile 3+1 ofis dairesi karşılaştırıldığında de-montaj ve montaj edilecek ofis eşyalarının çokluğu ve mobilyaların bir koltuk takımına yada bir yatak ve bazaya göre daha ağır olması ofis nakliyesinin zorluğunu göstermektedir.

Firmamız bu zorlukları en asgari düzeye indirmek için ofis nakliyat işlemleri için özel ekip oluşturmuştur. Bu ekibimiz her türlü paketleme ve de-montaj işlemlerinizi itinalı bir şekilde gerçekleştirmekte ve yeni ofisinizde aynen kurulumlarını yapmaktadırlar.

Elektronik cihazlarınız özel paketleme malzemeleri ile paketlenir ve özenle araca taşınır. Dosya ve klasörleriniz sırası ile karton koli veya özel olarak aldığımız plastik taşıma kutularına yerleştirilir ve taşınmaları yapılır. Yeni ofisinizde anlaşmamız şartları dahilinde tarafımızca klasörleriniz ve dosyalarınız aynen eski yerlerine yerleştirilir.

İstanbul-İzmir arası ofis taşıma hizmetleriniz için hemen bizi arayın…