Nakliye Ücretleri

Şehiriçi evden eve nakliye ücretleri şehirden şehire fark etmektedir. Taşımalarda en büyük maliyeti işçilik oluşturduğundan ve her ilde çalışan personel yevmiyeleri aynı olmadığından fiyat farklılıkları da olmaktadır. Fiyatların farklı olmasının nedenlerinin başında firmanın sizlere sunacağı hizmetler ve verdiği garanti de farklılığın nedenlerinin başında gelmektedir.

Şehirlerarası ev taşımalarında ise hemen hemen kurumsal firmaların fiyatları aynı doğrultuda olmaktadır. Bazı firmaların fiyatları arasında 100-200 TL oynama olmaktadır. Bunun nedeni ise ilden ile personel ücretlerinin farklılığıdır.

Kurumsal Taşımacılık

İzmir İstanbul Nakliye Ücretleri

Firmamız İstanbul ve İzmir’de müşterisine en iyi hizmeti en uygun fiyatlara sunmanın gayreti içerisindedir. Gelişen teknolojileri nakliye sektörü için takip eden ve bu teknolojilerden yararlanarak maliyetleri azaltmaktadır. Böylelikle siz değerli müşterilerimize daha ekonomik taşıma fiyatlarına eşyanızı taşıma fırsatı sunmaktayız.

İstanbul ve İzmir şehiriçi ve tüm şehirlerarası evden eve nakliyat işlemleriniz için firmamızı arayarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Gerekli bilgilerinizi vermeniz durumunda müşteri temsilcisi çalışanlarımız sizlere her konuda yardımcı olacaklardır.

İzmir ve İstanbul ev taşıma, parça eşya taşıma, ofis taşıma ve ambar taşıma işlemlerinde en uygun fiyat garantisi vermekteyiz. Eşyalarınızı kısa sürede tarafınıza teslim ederek sizler yüksek maliyetlerden kurtarmaktayız.