Nakliyat Firmaları

İzmir Nakliyat Firmaları hakkında genel bilgi verdiğimiz web sayfamıza hoş geldiniz…

Her ilde olduğu gibi İzmir’de de irili ufaklı binlerce nakliyat firması bulunmaktadır. Evden eve nakliyat, ofis taşıma, parça eşya taşıma ve lojistik taşıma hizmetleri veren nakliye firmaları İzmir’den tüm Türkiye’ye hizmet vermektedirler.

İzmir Evden eve nakliyat firmaları arasında yer alan firmamız EGETUR Nakliyat, ev taşıma işlemi yanı sıra ofis taşıma, eşya depolama, şehir içi ve şehirler arası parça eşya taşıma hizmetleri vermektedir.

İzmir’den tüm ülke geneline hizmet vermekteyiz. Eşyanızın miktarı ne olursa olsun işinizi görecek bir aracımız mutlaka olacaktır. Firmamız 1997  yılından beri evden eve nakliyat hizmeti verdiğinden sektör içinde edindiği tecrübe ve deneyim sayesinde müşterisine en iyi hizmeti sunmaktadır.

1997 yılından bugüne gelindiğinde eksikliklerimizi tamamlamış ve profesyonel hizmet ile hem sektör içinde hemde müşterilerimizden her zaman taktir toplamayı başarmışızdır.

İstanbul Balıkesir Evden Eve Nakliyat

İzmir İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları

Yazımızın başında da belirttiğimiz üzere her ilde olduğu gibi İzmir’de de irili ufaklı çalışan binlerce nakliye firması ve şahıs yer almaktadır. Eşyanız yeni ve hassas bir eşya ise sizlere mutlaka kurumsal ve profesyonel çalışan nakliye firmaları öneririz. Çünkü ev taşıma işlemi uzmanlık ve tecrübe ister. Amatör bir firma ile eşyalarınızı taşıttırdığınız da beklemediğiniz bir hizmet ile karşılaşabilirsiniz. Dolayısıyla eşyalarınızın zarar görmesi muhtemeldir.

Kurumsal firmalar ev eşyası taşımacılığı için her türlü ekip ve ekipmana sahiptir. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması için gerekli tüm önlemler alınır. Olası hasarlarınızda kurumsal firmalar size güvence verdiğinden mağdur kalmazsınız. Çünkü ülkemizde 2. el ev eşyasına taşıma esnasında oluşacak hasarları kapsayan sigorta yapılmamaktadır.

Taşıma işlemleri için Web sitemizde gerekli tüm bilgileri bulabilirsiniz. Aklınıza takılan ve sormak istedikleriniz için bize 7/24 telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz…