Marmaris Evden Eve Nakliyat

İstanbul Marmaris Evden Eve Nakliyat hizmetleri için tercihiniz firmamız olabilir. Bizi tercih etmenizin birçok nedeni bulunmaktadır. Bunların başında Kurumsal yapıda olmamız, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmamız ve kendi özmal araçlarımızla eşyalarınızın taşınma işlemlerini gerçekleştirmemiz gelmektedir.

Firmamız EGE bölgesini çok iyi bildiğinden ve İzmir’de şubemiz olmasından dolayı İstanbul ve Marmaris arası komple eşya taşıma ve parsiyel taşımacılık hizmetleri verilmektedir. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilir ve taşıma işleminizin organize edilmesini sağlayabilirsiniz.

4+1 Nakliye Aracımız

Marmaris Evden Eve Nakliyat

İstanbul Marmaris arası nakliye organizasyonumuz iki yönlü olup bu anlamda nakliye ücretlerimiz çok uygundur. Çağdaş çizgisini hiç bozmayan EGETUR Nakliyat, müşterilerine daha iyi hizmeti nasıl sunabiliriz çalışması içinde olup her geçen gün gerek araç ve taşıma donanımlarını yenileme de gerekse çalıştırmış olduğu personele hem eşya taşımacılığı hakkında hemde müşteri memnuniyetini sağlaması açısından seminerler düzenlemektedir.

Bu bağlamda sektörde yenilikçi olan firmamız, vermiş olduğu eğitimler sayesinde gerek müşterilerimizden gerekse sektördeki diğer nakliye firmalarından olumlu tepkiler almaktadır.

Bugüne kadar bizimle çalışma fırsatı bulmadıysanız eğer sizlere her daim yardımcı olacağımız hatırlatırız.

Son olarak sizlere bazı hususlarda uyarıda bulunmak istedik. Şehirlerarası evden eve nakliyat ve parça eşya taşıma işlemlerinizde mutlaka kurumsal ve referanslı firmaları tercih ediniz. Sektörde son yıllarda internet kullanımının artması sonucu ile birçok korsan firma yer almaktadır. Bundan dolayıdır ki eşyalarınızı çok uygun rakamlara taşıyacağını belirten kişi yada kurumlara güvenmemeniz olacaktır. Öncelikle mutlaka firmanın K-3 taşıma yetki belgesinin olup olmadığına bakınız. Bir diğer husus ise eşyalarınızı taşıyacak aracın firmanın reklam logolu aracı olduğuna emin olun. Ödemenizi eşya teslimatında yapacak şekilde firma ile mutabakata varın. Bu hususları sağlamanız sizlerin sorunsuz bir taşıma gerçekleştirmesi için şarttır.

Herkese Sorunsuz ve Hasarsız Taşımalar Dileriz. Referanslarımızı inceleyerek bizimle çalışabilirsiniz.