Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Nakliyat, Ev taşıma hizmetlerinizde sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız. Maltepe şubemiz ile görüşerek bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Şehir içi ve şehirler arası tüm evden eve nakliyat işlerinizde sizlere çözüm ortağı olmaya hazırız.

Firmamız tüm Maltepe Sakinlerine ev ve ofis taşıma işlemlerinde her zaman yardımcı olmaya gayret etmektedir. Temelleri Maltepe’de atılan EGETUR Nakliyat tüm semt sakinleri tarafından bilinen ve her zaman tercih edilen nakliye firmalarının başında gelmektedir.

Kurumsal Taşımacılık

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Ev taşıma profesyonellik ister, bu noktada bizler sizlere için tam profesyonellikte evden eve taşıma hizmeti vermekteyiz. Kullanılan paketleme malzemesinden, eşyaların de-montaj ve montajından ve taşımada kullanılan araca varan kadar EGETUR, dikkat ve hassasiyet gösterir.

Bizi aramanız durumunda eşyalarınızı yerinde tespit etmesi açısından müşteri temsilcisi çalışanlarımız sizlerin uygun olduğu zaman diliminde ekspertiz yaparak detaylı çalışma neticesinde sizlere taşıma ile ilgili bilgi verilir. Anlaşma sağlanması durumunda istediğiniz gün ve saatte eşyalarınız taşınmaya hazır hale getirilerek nakliye organizasyonunuz gerçekleşir.

Maltepe sakinlerine taşımalarında %20’ye varan indirimler uygulanmaktadır. 1 hafta öncesinde yapacağınız rezervasyonlarda her türlü kolaylıklar sağlanmaktadır. Kaliteli hizmeti uygun fiyatlara almak için Maltepe’de tercihiniz EGETUR Nakliyat.