EGETUR Evden Eve Taşımacılık olarak kurumsal taşımacılığa önem verip müşterilerimizin istekleri doğrultusunda her zaman yenilikçi ve profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktayız. Kurumsal taşımacılık alanında gösterdiğimiz başarıları referanslarımız sayfasından takip edebilirsiniz. Kurumsal taşımacılık işlemlerinde ofis ve büro eşyalarının son derece önemli olduğunu unutmayınız. Yurtiçi, yurtdışı, şehir içi gibi taşıma seçeneklerini siz müşterilerimize sunan EGETUR Nakliyat profesyonel bir şekilde kurumsal nakliyat hizmetini müşterilerine sunar.

EGETUR Evden Eve Taşımacılık olarak size yeni şirketinize taşınmanız konusunda her türlü desteği sunmaya hazırız. Biz biliyoruz ki bütün taşımacılık firmaları aynı değildir, sizin bireysel ihtiyaçlarınıza ofisinizi taşırken en iyi yanıtı verebilecek deneyim ve birikime sahibiz.

   
   

Ofis ve firma taşımalarında öncelikle taşınacak yerin detaylı ekspertiz çalışması yapılır ve firmanın talepleri doğrultusunda yapılması istenilen taşınma ile ilgili iş planı oluşturulur. Fiyatlandırma, taşınılacak malzemenin hacmi, taşınılacak noktalar arası mesafe, kat pozisyonları ve kırılma riskine göre yapılır ve sunulan fiyat teklifinde yapılacak işlerin detaylı açıklaması yazılır.

EGETUR Evden Eve Taşımacılık olarak büyük parça eşyaların paketlenmesinde baloncuklu naylon adını verdiğimiz malzemeden kullanmaktayız. Hiçbir şekilde battaniye ile paketlenme işlemi uygulanmamaktadır. Eşyaların istifi ve doğru dağıtımı için sticker/etiket sistemi kullanılır. Taşınan ve/veya depolanan eşyaların envanteri tutulur.

Detaylı bilgi için 444 9 069 nolu çağrı merkezi numaramızdan firmamıza 7/24 ulaşabilirsiniz…