İzmir İstanbul Koli Taşıma

İzmir İstanbul koli taşıma, parça eşya taşıma hizmetine girdiğinden kolili olan ürünlerinizin sayısını ve ebatlarını firmamıza ileterek taşıma ile ilgili bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Her hafta İstanbul – İzmir ve İzmir – İstanbul arası nakliye seferleri düzenleyen firmamız ev eşyası yada farklı bir ürün içeren kolili ürünlerinizi adresinizden teslim aldığı gibi sorunsuz ve hasarsız bir şekilde yeni adresinize teslim etmektedir.

Kolili Malzeme Taşımacılığı

Kolili Malzeme Taşımacılığı | EGETUR Nakliyat | 444 9 069

Koli taşımacılığında insanlar genelde seyahat ederken yanlarında götüremedikleri eşyaları kargo firmalarına göre daha uygun ve sağlıklı taşıma yapan parça eşya taşıma firmaları ile çözüme kavuşturmak istemektedirler. Firmamızda İstanbul ve İzmir arası her hafta parsiyel taşımacılık seferleri düzenlediğinden bu tarz gönderilerinizi ister işçilikli isterseniz işçiliksiz sizlere yardımcı olmaktadır.

Koli taşıma hizmeti özellikle çeyiz eşyası, hassas olan ürünler, mutfak eşyaları, giyim eşyaları gibi ürünler taşınmaktadır. Ürünlerini bize teslim ederken gözünüz arkada kalmaz. Referanslarımızı inceleyerek bizimle çalışabilirsiniz.