Kiralık Eşya Deposu

Firmamız müşterilerine evden eve nakliyat yanısıra eşya depolama hizmeti de vermektedir. İstanbul’da kiralık depo arayışınıza son veren firmamız eşyalarınızı 24 saat güvenlikli depolarda muhafaza etmektedir.

İsterseniz depolarımız sizlere aylık kira karşılığında kiralanmaktadır. Kiralamış olduğunuz deponuza istediğiniz eşyalarınızı yerleştirebilir ve istediğiniz zaman istediğiniz eşyanızı alabilirsiniz. Kısaca size ait bir deponuz olmuş olacaktır.

İstanbul Eşya Depolama

Kiralık Eşya Depoları

Eşya depolama çok önemlidir. Uzun süre eşyalarınızı bırakacağınız yerin nemsiz, rutubetsiz olması gerek ve şarttır. Eşyalarınızın sağlığı için bu noktalara dikkat etmenizde yarar vardır.

İstanbul’un neresinde olursanız olun sizlere kiralama fırsatı sunduğumuz Kiralık Eşya Deposu fırsatından yararlanabilirsiniz. Firmamız ayrıca sizlere nakliye konusunda da yardımcı olmaktadır. Eşyalarınızın paketlenmesi, taşınması ve depoda itinalı bir şekilde istiflenmesi yine tarafımızca verilmektedir.

EGE TUR Nakliyat yılların verdiği deneyimi eşya depolama konusunda da üst seviyede verdiği hizmet ile müşterilerine hizmet vermektedir. Kalite ve deneyimi birleştiren firmamız sizlere biz telefon kadar yakın.

Eşya depolama ve kiralık depolar için bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz…