İzmir Yalova Evden Eve Nakliyat

Yalova ilimizin İstanbul’a yakın olması sebebi ile İzmir Yalova seferlerimiz İzmir-İstanbul arası gerçekleşmişcesine yapılmaktadır. İzmir’den Yalova’ya veya Yalova’da İzmir’e olan nakliye taleplerinizde sizlere çözüm ortağı olarak daha ekonomik bir fiyata taşınmanızı sağlamaktayız.

Konum itibari olarak İstanbul’a yakın olmasından dolayı Yalova – İzmir arası acil evden eve nakliyat taleplerinizde firmamız İstanbul şubesinden destek alabilmektedir. Ülkemizin büyük iki farklı şehrinde ofisleri bulunan firmamız bu sayede daha ekonomik taşıma fiyatları nakliye taleplerinizi karşılamaktadır.

İzmir Yalova Evden Eve Nakliyat

İzmir Yalova Evden Eve Nakliyat

Tüm şehirlerarası evden eve nakliyat organizasyonlarında olduğu gibi İzmir ve Yalova illerimiz arasında gerçekleşecek nakliye işlemlerinizde de firmamıza 1 hafta öncesinden bilgi vermeniz rica olunur. Erken rezervasyonlarda çok daha ekonomik nakliye fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti alacak tüm müşterilerimize bazı uyarılarda bulunmak isteriz. Evden eve nakliyat sektörü suistimale açık bir sektör olduğundan ve gerekli denetlemeler bulunmadığından çok sayıda korsan ve amatör firma bulunmaktadır. Çoğu nakliye firması görünümlü korsan nakliyeciler sizlerle çok ekonomik fiyatlarla anlaşma sağladıktan sonra eşyalarınızı sizden habersiz başka kamyoncu yada firmalara komisyon karşılında vermektedirler. Bazı firmalar ise düşük fiyat politikasını izleyerek taşıma esnasında çeşitli bahanelerle sizlerden ekstra ücret talep etmektedirler. 

Evden eve nakliyat sektöründe iyi bir tercih sizlerin daha rahat ve sorunsuz bir taşıma hizmeti almanız anlamına gelmektedir. Bu nedenledir ki nakliye firması tercihinde bulunurken mutlaka ve mutlaka kurumsal ve Referanslı evden eve nakliyat firmalarını tercih ediniz.

EGETUR Evden Eve Nakliyat İletişim:

İzmir: 0232 330 81 24
İstanbul: 0216 383 10 90 ve 0212 264 13 92
E-mail: info@egeturevdeneve.com.tr
Web: http://www.izmiristanbulevdenevenakliyat.com