İzmir Şehirlerarası Nakliyat

İzmir’den başka bir şehre taşınmanız mı var? Yada ülkemizin herhangi bir şehrinden İzmir’e mi taşınacaksınız? bizi arayın size ev taşımanızda yardımcı olalım.

Şehirlerarası taşımacılık, şehiriçi ev taşımasından zor ve zahmetli bir işlemdir. Aklınıza bir sürü soru gelebilir bu konu hakkında. Örneğin eşyalarımız zamanında gelir mi?, internette okuduğumuz gibi küçük bir araçla gelinip eşyalarımız araca sığabilir mi? soruları kafanızı kurcalayabilir. Bu tarz sorunlarla karşılanılmaması adına Kurumsal ve Referanslı firmaları tercih etmelisiniz.

İzmir İstanbul Evden Eve Taşıma

İzmir Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası evden eve nakliyat tercihi yapmak şehiriçi ev taşıma işleminden daha karmaşıktır. Çünkü sektörde bulunan firmaların %90’ı gerekli araç kapasitesine sahip olmadığı için yada bu işi korsan yaptığından eşyalarınız başka bir araca yada firmaya belli ücretler alınarak taşıtılmaktadır. Böyle bir durumda taşıma esnasında sizin çalışanlarla sorun yaşamanız ve eşyalarınızın zarar görmesi muhtemeldir.

EGETUR Nakliyat olarak tüm şehiriçi nakliye işlemlerimizde olduğu gibi şehirler arası nakliye işlemlerinde de kendi özmal reklam ve logolu araçlarımızla taşıma işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Şehirler arası ev taşıma işlemlerinde kullandığımız araçlarımız hepsi sınıfın en iyi araçları olup, sarsıntısız taşıma için dizayn edilmiş kasalara sahiptir.

Her geçen gün yatırımlarını artıran firmamız bu sayede müşterilerinden her zaman tam not almıştır. Kuruluşumuzdan bu yana gerçekleştirdiğimiz tüm taşımalarda %100’e yakın bir müşteri memnuniyeti sağlayarak bu konuda ne kadar özverili çalıştığımızı müşterilerimizin tarafımıza yazdığı Referans Mektuplarını okuyarak anlayabilirsiniz.

İzmir şehirlerarası nakliye işlemleri için bize 0232 330 81 24 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.