İzmir Muğla Evden Eve Nakliyat

Muğla ili Ege bölgesinin en büyük illerinden biridir. Geniş bir yüzölçümüne sahip olması ve turizm açısından önemli beldelere sahip olması ile tam turizm cennetidir. Bodrum, Marmaris, Milas, Datça, Dalaman, Fethiye, Köyceğiz, Ortaca, Ula, Kavaklıdere ve Yatağan ülkemizin önemli turizm yerleridir.

Özellikle yaz aylarında Muğla ve bağlı olduğu ilçelere evden eve nakliyat ve parça eşya taşıma işlemleri sıkça gerçekleşmektedir. Firmamız da Muğla ili ve ilçelerine İzmir ve İstanbul’dan komple ev eşyası veya az miktardaki kısmi eşya taşımalarında bizi tercih eden müşterilerimize çözüm ortağı olmaktadır.

İzmir Muğla Evden Eve Nakliyat

İzmir Muğla Evden Eve Nakliyat

Firmamız genellikle şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Bünyemizde 6 adet son model Mercedes-Benz marka Atego araçlar mevcuttur. Araçlarımızın hepsi özel yapım kasalarla donatılmış olup, ev eşyası taşımacılığı için her türlü ekip ve ekipman tamdır.

Evden eve nakliyat; taşımacılık sektörleri arasında en çok tercih edilen sektördür. Günümüzde bir parça eşyası dahi olsa insanlar nakliye firmalarını tercih etmektedirler. Bunun birçok sebebi bulunmaktadır. En önemlisi güvenli taşınabileceği ve ekonomik olması sebebi ile tercih edilir. Fakat sektörün bu kadar iştah açıcı olması kötü niyetli, sadece amaçları para kazanmak olan kişiler tarafından suistimal edilmesi ile mağduriyetler yaşanmaktadır.

Şuan internet aramaları sonucu karşınıza çıkan her 10 web sitesinden 9’u ya korsan yada amatör nakliyecilere ait olmaktadır.

Hemen hemen her yazımızda düşük fiyat veren firmalardan uzak durmanızı tavsiye etmekteyiz. Ayrıca bizi arayan her müşterimizi korsanlara karşı uyarılarda bulunmaktayız. Fakat bazen söylemlerimiz ciddiye alınmamakta ve sonrasında tercihler korsan firmalar olunca mağduriyetlerin yaşandığına tanıklık etmekteyiz.

Lütfen Kurumsal ve Referanslı firmaları tercih ediniz. Sektörde işini ciddiyetle yapan ve sizlere profesyonel hizmet veren firmalar bulunmaktadır. Üstelik fiyatlar makul düzeylerde olmaktadır. Bizimle tanışmak ve taşınmak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

EGETUR Evden Eve Nakliyat İletişim:

İzmir: 0232 330 81 24
İstanbul: 0216 383 10 90 ve 0212 264 13 92
E-mail: info@egeturnakliyat.com.tr