İzmir Manisa Evden Eve Nakliyat

Manisa ilinin İzmir’e yakın olması sebebi ile İzmir – Manisa arası evden eve nakliyat seferlerimiz şehir içi gibi aynı gün içerisinde gerçekleşmektedir. Sizde Manisa’dan İzmir’e yada İzmir’den Manisa’ya taşınma durumunuz olduğunda firmamızdan destek alabilirsiniz.

Taşıma hizmetlerimiz her şey dahil olup, sizlerin herhangi bir işlem yapmasına gerek kalmamaktadır. Paketleme, de-montaj ve montaj işlemleri firmamız bünyesinde çalışan profesyonel ekipler tarafınca yapılmaktadır.

İzmir Manisa Evden Eve Nakliyat

İzmir Manisa Evden Eve Nakliyat

EGETUR Nakliyat olarak İzmir ve İstanbul arası yaptığımız çalışmalar ile İstanbul’dan Manisa’ya veya Manisa’dan İstanbul’a ev eşyalarını taşımak isteyen müşterilerimize de çözüm ortağı olmaktayız. Taşımalarınızı A sınıfı bir hizmet sunumu ile gerçekleştirmekte ve ekonomik nakliye fiyatlarına taşıma imkanı sağlamaktayız.

Firma olarak amacımız her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Müşterimiz bizim için geleceğe yürüyeceğimiz adımlarda bizlere destek veren dostlarımızdır. Sizde sizlere değer veren ve memnuniyetinizi her zaman ön planda tutan bir nakliyat firması ile çalışmak isterseniz mutlaka firmamızdan bilgi almanızı rica ederiz.

Eşyalarınızın paketlenme resimlerini aşağıda görebilirsiniz. Tüm evinizde bulunan büyük parça eşyalarınız havalı naylon ve kraft kağıtla paketlenmektedir.

EGETUR Evden Eve Nakliyat İletişim:

İzmir: 0232 330 81 24

İstanbul: 0216 383 10 90 ve 0212 264 13 92

E-mail: info@egeturnakliyat.com.tr

Web: http://www.izmiristanbulnakliyat.com