İzmir İstanbul Nakliyat Firmaları

İzmir İstanbul arası 365 gün evden eve nakliyat hizmetleri verilmektedir. Firmamız Marmara ve Ege temsilcilikleri sayesinde eşyalarınızı zamanında sizlerden teslim alarak yine söz verdiği zamanda tarafınıza teslim etmektedir.

İzmir İstanbul arası gerçekleşecek nakliye hizmetlerinizde firmamızdan destek alabilirsiniz. Her iki ilde temsilcilikleri bulunan tek evden eve nakliyat firmasıyız.

İzmir İstanbul Nakliyat

İzmir İstanbul Nakliyat

Taşınma esnasında tüm eşyalarınızın paketlenmesi, mobilyalarınızın de-montaj ve montajının gerçekleştirilmesi, beyaz eşyalarınızın sökme ve yeni evde bağlantılarının gerçekleştirilmesi yine firmamız tarafından yapılır.

Evden Eve Nakliyat sorumluluk gerektiren bir iştir. Firmamız eşyalarınızın tüm sorumluluğunu üstlenerek sizlere hiçbir ek iş çıkartmamaktadır. Eşyanızı taşınmasından tutun, eşyalarınızın taşındığı araca kadar her türlü sorumluluk ve güvence firmamıza aittir.

İstanbul ve İzmir şehirler arası evden eve taşıma işlemleriniz için sizlerde profesyonel bir firma ile çalışmanın güveni ile eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Kaliteli Hizmet, Uygun Fiyat parolası ile yoluna devam eden EGETUR Nakliyat tüm nakliye işlerinizde sizlere çözüm ortağı olmaya hazırdır.

İzmir İstanbul evden eve nakliyat için firmamızı arayabilir, bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Gerçekleştirmiş olduğumuz taşımalar için referans isteyebilir ve müşterimizden hakkımızda bilgi alabilirsiniz.

Gelecek İçin SORUMLULUK TAŞIYORUZ…