İzmir Evden Eve Nakliyat

Ege bölgesinde yer İzmir, kuzeyinde Balıkesir, doğusunda Manisa, güneyinde ise Aydın ili bulunmaktadır. Konum itibarı ile Ege bölgesinin tam ortasında yer alan İzmir’e firmamız günlük ve haftalık nakliye seferleri düzenlemektedir.

İzmir evden eve nakliyat hizmetlerimiz hem şehir içi hemde şehirler arası olarak verilmektedir. Nakliye standartlarını sürekli takip eden firmamız eşyalarınızın güvenliği için yatırımlar yapmaktadır. Sürekli yenilenen filomuz ve eğitimli personelimiz ile sizlere daha iyi hizmet verme çabası içindeyiz.

İzmir İstanbul Evden Eve Taşıma

İzmir Evden Eve Nakliyat

EGETUR Nakliyat olarak her zaman müşterimize karşı dürüst ve samimi olmuşuzdur. Bu duruşumuz bugünden sonra da aynen devam edecektir. Sektörde maalesef inanılmaz derecede yalanlar söylenmektedir. Eşyalarınızın paketlenmesinden nakliye sigortasına kadar birçok yanlışlar maalesef ustalıkla çok profesyonel şekilde anlatılmaktadır.

Bizim diğer firmalardan farkımız kendi özmal ve reklam logolu araçlarımızla eşyalarınızı taşımamız gelmektedir. Kesinlikle taşeron kullanılmamaktadır. Eşyalarınız özenle ve titizlikle paketlenmekte ve konusunda uzman olan personelimiz tarafından büyük bir dikkatle taşınmaktadır.

EGETUR Nakliyat, İzmir evden eve nakliyat sektörü içinde kurumsal kimliği ve profesyonel hizmet anlayışı ile hem müşterilerin hemde nakliye firmalarının taktirini kazanmıştır.

Evden eve nakliyat İzmir hizmetlerimiz belli bir plan ve program çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Planlama eşyanızın evinizden alınıp, yeni evinize taşınmasına kadar devam ederek hiçbir hataya mahal vermeksizin devam eder.

Firmamızın İstanbul’da şubesi bulunmasından dolayı İzmir İstanbul Evden Eve Nakliyat hizmetlerimiz %20’ye varan indirimlerle gerçekleştirilmektedir. Erken rezervasyon yaptırarak ekonomik fiyatlarla taşınma fırsatı yakalayabilirsiniz.