İzmir Bursa Parça Eşya Taşıma

İzmir Bursa Parça Eşya Taşıma

İzmir Bursa arası parça eşya yüklerinizi taşımak için bizden yardım alabilirsiniz. İster İzmir’den Bursa’ya ister Bursa’dan İzmir’e taşıtmak istediğiniz eşyalarınızı en kısa zamanda tarafınıza ulaştırmaktayız.

İstanbul ve İzmir arası günlük gerçekleşen sevkiyatlarımız sayesinde yol güzergamız da bulunan Bursa içinde parsiyel taşıma hizmeti sunmaktayız. Göndereceğiniz eşyanın miktarı e olursa olsun her zaman sizlere yardımcı olacağımızı unutmayın.

Parça Eşya Taşıma Nasıl Gerçekleşir?

İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma

İzmir Bursa Parça Eşya Taşıma

Öncelikle taşımaya karar verdiğiniz eşyalarınızı bir listeye yazın. Sonra firmamız ile taşıma tarihinizin belli olmasından 1 hafta önce iletişime geçin. Listelemiş olduğunuz eşyalarınızı sizleri karşılayan müşteri temsilcisi çalışanlarımıza bildirmeniz durumunda sizlere taşıma ile ilgili bilgi ve fiyat verilir.

Anlaşma sağlanması durumunda adres bilgileriniz alınıp gerekli organizasyon çalışması yapılır. Gerçekleşen sevkiyatlarımıza göre sizlere enaz 1 gün öncesinden haber verilerek eşyalarınız taşınır.

Taşıma Sırasında Ne Gibi Hizmetler Verilir?

Tüm nakliye hizmetlerinde olduğu parça eşya taşıma hizmetinde de yine tüm paketleme işlemleri tarafımızca yapılır. Gerekli de-montaj ve montaj işlemleri uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilir. Eşyalarınızın araca yüklenmesi ve yeni adresinizde evinize karar çıkarılması işlemleri de bizim tarafımızda sağlanır.

Parça Eşya Taşımak Güvenli Mi?

Birçok müşterimizin bu konuda tedirginliği bulunmakta. Bunların başında eşyaların kaybolması ve karışması gibi korkular yatmaktadır. Bu korkuların olmasının en önemli sebebi ise daha önce yaşanan olumsuz nakliye tecrübeleri yatmaktadır.

Firmamız 1997 yılından itibaren parça eşya taşıma hizmet vermektedir. Kısaca profesyonel bir firma ile çalıştığınızı belirtmek isteriz. Eşyalarınız sizden alınırken eşya listesi düzenlenir. Araç içinde ise tüm eşyalar birbirine karışmayacak şekilde karton koliler ile ayrılır. Dolayısıyla eşyalarınız için endişe etmenize gerek kalmamaktadır.