İstanbul’dan İzmir’e Nakliyat Hizmetleri

Firmamız İstanbul’dan İzmir’e sunduğu evden eve nakliyat hizmetlerini sizler için daha ekonomik olması adına karşılıklı organizasyonlarla taşıma maliyetlerinizi yaklaşık %25 oranında azaltmaktadır.

İndirimli Taşımalardan Yararlanmak İçin Ne Yapılmalı?

Öncelikle bizimle taşımaya karar verdiğinizde firmamız ile enaz 1 hafta öncesinden iletişime geçmeniz ve taşıma işleminiz için ön sözleşme yapmanız gerekmektedir. Taşıma tarihiniz ile ilgili 3-4 günlük esneklik tanımanız durumunda İstanbul ve İzmir şubelerimiz beraber çalışarak taşıma işleminizi organize etmekte ve belirlediğiniz günler için sizlere enaz 2 gün öncesinden bilgi vererek taşıma gününüzü tarafınıza bildirmektedirler. Böylelikle taşıma işleminizi ekonomik fiyatlara gerçekleştirmenin yanı sıra kaliteli bir nakliye hizmeti de almış olursunuz.

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilene göre ülkemizde İstanbul, İzmir ve Ankara’nın kendi aralarında taşımaların en yoğun olduğu illerin başında geldiği görülmektedir. Durum böyle olunca bu işi fırsat bilen birçok nakliye firması maalesef internet ortamı üzerinden bu illere ait alan adlarını alarak yada direkt olarak reklamlar sayesinde bu iller arasında hizmet verdiğini iddia etmektedirler.

Sizlerde her internet kullanıcısı gibi örneğin İstanbul İzmir arası nakliyat veya İstanbul Ankara ev taşıma diye arama yaptığınızda karşınıza Kurumsal olmayan hatta aracı dahi olmayan firma yada kişiler ile görüşerek anlaşma sağlayabilirsiniz. Anlaşma sağladığınız bu firmalar eşyalarınızı belli bir komisyon karşılığında başka firma yada kamyonculara vererek mağdur olmanıza sebebiyet verebilirler.

Biz firma olarak her müşterimize söz verdiğimiz gibi zamanında ve kendi özmal araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Hiçbir zaman taşeron kullanmadık, kullanmayacağız. Amacımız gelecekte örnek gösterilen bir firma olmaktır. Bu amacımıza ulaşmak adına müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak hep daha iyiyi hedeflemekteyiz.

Sizler için hazırladığımız araçlarımız ve paketleme resimlerimizden oluşan kısa videomuzu izlemenizi öneririz.