İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma

Firmamız İstanbul Merkez ve İzmir şubeleri ile ortaklaşa yürütmüş olduğu çalışmalar sayesinde kısmi az miktardaki eşyalarınızı İstanbul İzmir arası güvenle taşımaktadır. Eşyalarınızın miktarına göre size maliyet belirleyen firmamız sizleri ek ücret ödeme derdinden kurtarmaktadır.

İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma

İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma

Müşterilerimizin parça eşya taşıtırken en büyük korkuları fiyatların yüksek olması ve eşyaların taşınırken karışma korkusudur. Firmamız eşyalarınızın envanterini sizlerden aldıktan sonra eşya miktarına göre fiyat belirlemektedir. Ayrıca eşyalarınızın karışma ihtimaline karşı araca yüklendikten sonra karton büyük koliler ile diğer eşyalardan ayrı olması sağlanır.

Parsiyel taşımacılık için bizleri istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Her zaman İzmir – İstanbul arası için sizlerin yükünü taşıyacak bir aracımızın bulunduğunu hatırlatırız. Sizlerde az miktardaki eşyalarınızı İstanbul’dan İzmir’e yada İzmir’den İstanbul’a taşıtmak istediğinizde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Taşınılan tüm eşyalarınızın güvencesi firmamız tarafından sağlanır. Taşıma esnasında her türlü paketleme, nakliye , de-montaj ve montaj işlemleri yine firmamız personeli tarafından gerçekleştirilir.