Günlük İstanbul İzmir Arası Nakliyat

Firmamız tarafından İstanbul ve İzmir illerimiz arası günlük nakliyat seferleri düzenlenmektedir. Seferlerimiz komple veya parça eşya bazında değişmektedir. Karşılıklı organizasyonlarda %25’e varan indirimlerle eşyalarınız ekonomik fiyatlara taşınmaktadır.

Erken rezervasyon için şubelerimiz ile en az 1 hafta öncesinden iletişime geçmeniz gerekmektedir. Güvenli ve profesyonel taşımacılığın adresi EGETUR Nakliyat, sizlere sunduğu çözümler ile rahat bir taşıma işlemi geçirmenizi sağlamaktadır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Günlük İstanbul İzmir Arası Nakliyat

Nakliye hizmetlerimiz kam kapsamlı olup her türlü paketleme, de-montaj ve montaj işlemleriniz uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır. Şehirler arası taşımalarda kullandığımız nakliye araçlarımızın hepsi firmamız reklam ve logolu olup ayrıca ev eşyası taşımacılığı için dizayn edilmiş özel yapım çelik kasalara sahiptir. Araçlarımız eşyalarınızın yol boyunda sarsılmadan taşınması için süspansiyon sistemi ile donatılmış olup eşyalarınızın güvenli taşınması için tüm tedbirler önceden alınmıştır.

Taşımacılık sektöründe kalite ödülü (ISO 9001) alan ilke ve tek evden eve nakliyat firması olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Her zaman en iyi hizmeti en ekonomik fiyatlarla sunma misyonu ile çalışan firmamız sektörün en iyi firmaları arasında daima yerini alacaktır. Nakliye sektöründe yaklaşık 20 yıllık bir deneyimi bulunan firmamız bu deneyimini en şekilde kullanarak müşterilerine en doğru ve en hızlı çözümleri sunmaktadır.

Sizlerde İstanbul İzmir illerimiz arası taşıma işlemleriniz için bizi arayarak eşyalarınızın taşınması için destek alabilirsiniz. Unutmayın sizlere sadece bir telefon mesafesindeyiz …