İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat

Firmamız İstanbul ve İzmir arası haftanın her günü komple ve parça eşya taşıma hizmetleri vermektedir. Sizlerde Kurumsal ve Profesyonel çalışan firmamız ile çalışarak eşyalarınızın güvende taşınmasını sağlayarak yüksek maliyetler ödemek zorunda kalmazsınız.

Evden Eve Nakliyat birçok insan için endişe, şüphe ve telaş anlamına gelir. Bu olgunun oluşmasında maalesef korsan ve amatör firmalar ile taşınanların yaşadıkları olumsuz taşıma tecrübeleri yatmaktadır.

Ülkemizde evden eve nakliyat sektörü için standartlar bulunmadığından maalesef denetleme mekanizmasının boşluklarından faydalanan kötü niyetli kişiler bu sektörde çok rahatça iş yaparak müşteriyi mağdur etme yoluna gitmektedir. Bu konuda firmamız her zaman müşterisini bilinçlendirmektedir.

İzmir İstanbul Nakliyat

İzmir İstanbul Evden Eve Nakliyat

Peki kötü bir taşıma tecrübesi yaşamamak için ne yapılmalı?

Öncelikle evden eve nakliyat için daha önce çevrenizde taşınanlardan ve nakliye firmasından memnun kalınmış eş-dosttan yardım alınabilir. Bizim ilk etap da her zaman müşterimize önerdiğimiz bu husus olmaktadır.

Çevrenizde taşınan yoksa yada nakliye firmasından memnun kalınmamışsa bundan sonra yapacağınız tek işlem internet üzerinden araştırma yapmak olacaktır. Fakat unutulmamalı ki internet ortamından yer falan nakliye firmalarının yaklaşık %80’i korsan yada amatörce iş yapan kişiler olduğudur.

Firma araştırma sırasına göre; firmanın kurumsal olmasına, referanslarına, yetki belgelerine, araçlarına bakılmalıdır. Tüm bu şartları sağlayan firmalar sizlere iyi hizmet sunacağından hiç şüpheniz olmasın. Dikkat edilmesi gereken nokta ise yine korsanların web sitelerinde bolca referans bulundurmasına, bir sürü fotomontajlı araç resimlerine ve küçük resim şeklinde siteye eklenen ama okunması zor olan yetki belgeleri resimlerinin bulunmasıdır.

En önemli nokta burada karşınıza çıkmaktadır. Kurumsal tüm firmalar web sitelerinde her türlü bilgi ve belgeleri açık bir şekilde tüketiciye sunmaktadır. Yetki belgesi okunmayan, araç resimleri fotomontaj olan ve Ticaret Odasına kaydı olmayan firmalardan uzak durmanızı tavsiye etmekteyiz.