Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Evden eve nakliyat sektörünün gün geçtikçe daha kötüye gitmesi ile bu yazımızda siz değerli müşterilerimize bazı tavsiyelerde bulunacağınız.

Nakliye sektöründe K-3 yetki belgesi dışında her herhangi bir denetleme mekanizması olmadığından maalesef sektör içinde yüzlerce hatta binlerde korsan çalışan kişi yada kişiler bulunmaktadır. Peki bu insanlar nasıl çalışmaktadır. Herhangi bir isim altında bir web sitesi açılır ve google adwords reklam aracılığı ile yada nakliyat sektörü ile ilgili internet aramalarında ön sırada çıkan web sitelerine reklam vererek müşteriye ulaşmaktalar.

K-3 Yetki Belgesi

Bu dakikadan sonra müşterinin araması beklenir. Fiyatlar genelde oldukça aşağıda tutulup anlaşma sağlanır. İş bu noktadan sonra sizin için üzücü ve hiç yaşanmasını istemediğiniz olayların başlangıcı demektir.

Sorunsuz ve hasarsız taşıma için mutlaka ve mutlaka kurumsal ve referanslı nakliye firmalarını tercih etmenizde yarar vardır. Kurumsal nakliye firmaları sizlere her türlü garantiyi vererek eşyalarınızı sorunsuz ve hasarsız taşımaktadırlar.

Firmamız Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen Ev eşyası ve Ofis taşıma Yetki Belgesi olan k-3 yetki belgesine sahiptir. Bu belge için firmaların kendi adına kayıt ve tescil edilmiş enaz 30 ton istiap haddinde eşya taşımaya mahsus özmal ticari taşıt filosu olması gerekmektedir. Firmaların kayıt altına alınmasını sağlayan ve yeterli tonaj hakkı olmayanların taşımacılık yapamayacağı K-3 yetki belgesi 5 yılda bir yenilenmektedir. Firmamız k-3 ve diğer tüm ticari belgelere sahiptir.

Evden Eve Nakliyat Tavsiyelerimiz için lütfen Referanslarımız sayfamızı ziyaret ediniz…