Ev Eşyası Depolama

Firmamız İstanbul İzmir evden eve nakliyat hizmeti verdiği müşterilerine eşya depolama hizmeti de vermektedir. İstanbul’da ikamet edip de İzmir’e taşınmanız gerektiğinde ve İzmir’deki eviniz hazır değilse firmamızı arayarak ev eşyalarınız için depolama talebinde bulunabilirsiniz.

Genellikle askeri personellerin yazın tayin döneminde ev tutma işlemleri uzadığında kendilerine bu konuda yardımcı olmaktayız. Sizler de eşyalarınızın güvenli bir şekilde depolanmasını istiyorsanız firmamız gönül rahatlığıyla firmamızı tercih edebilirsiniz.

İstanbul Eşya Depolama

Ev Eşyası Depolama

Depolama süresinde eşyalarınızın her türlü güvenliği firmamız tarafından sağlanmaktadır. Depolarımız hepsi güvenli olup ve olası muhtemel afetlere karşı sigortalıdır. Eşyalarınızı depoladığımız da tüm eşyalar tarafımızca paketlenerek ve kırılma ve çizilmelere karşı önlemler alınmaktadır.

Depolama işlemleri hem komple eşyalarınız hemde parsiyel taşımalarınız içinde yapılmaktadır. İstanbul’dan Ege bölgesine yazlığınıza göndermek istediğiniz eşyalarınızı İstanbul’da bulunduğunuz zaman diliminde sizlerden teslim alarak depolarımızda muhafaza etmekteyiz. Daha sonra sizlerin yazlığınız da geçmesine müteakip en kısa sürede eşyalarınız tarafınıza teslim edilmektedir. Böylelikle az miktardaki eşyalarınız için komple araç tutma derdinden ve maliyetinden sizleri kurtarmaktayız.

Sizlerde Ev Eşyası Depolama konusunda bilgi almak için lütfen iletişim bilgilerimiz kullanın.

İstanbul Merkez: 0216 383 10 90

İstanbul Şube: 0212 264 13 92

İzmir Şube: 0232 330 81 24

EGETUR Nakliyat olarak, Gelecek İçin SORUMLULUK Taşıyoruz…