Bodrum Evden Eve Nakliyat

Firmamız İstanbul ve İzmir’den Bodrum’a komple ve parça eşya transferi gerçekleştirmektedir. Dilediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçerek Bodrum evden eve nakliyat hizmetleriniz için organizasyon yaptırabilir ve erken rezervasyon fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Bodrum’a sadece yaz aylarında taşıma yapmıyoruz, yılın 365 günü Bodrum’a seferlerimiz bulunmaktadır. Kendi araçlarımızla gerçekleştirdiğimiz taşımalarda siz değerli müşterilerimize %100 garanti sunmaktayız. Firmamız kesinlikle taşeron çalışmamaktadır.

1997 yılından beri kazandığımız tecrübeler kalitemizi artırmamıza katkı sağlamaktadır. Her geçen gün daha da büyüme sağlayan EGETUR Nakliyat ülkemizin en iyileri arasına ismini yazdırmayı başarmıştır.

Taşımacılık

Bodrum Evden Eve Nakliyat

Bodrum evden eve nakliyat hizmetlerimiz sadece şehirler arası olup bölge ve şehir farketmeksizin tüm Türkiye’ye verilmektedir. Hizmetlerimiz bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimize aynı avantajlarla sunulmakta olup, paketleme sistemlerimiz Avrupa’dan ithal malzemelerle gerçekleştirilmektedir. Ayrıca taşıyıcı personelimiz konusunda bilgi sahibi ve deneyimli elemanlardan oluşmaktadır.

İstanbul – Bodrum ve İzmir – Bodrum arası gerçekleşecek ev, ofis ve parça yüklerinizi bizimle taşıyın. Kaliteli hizmeti ekonomik fiyata almanın verdiği rahatlık ve huzur ile eşyalarınız tarafımızca profesyonelce taşınsın.