Balçova Evden Eve Nakliyat

Nakliye hizmetlerimiz tüm İzmir içinde olduğu gibi Balçova’da da hem şehir içi hemde şehirler arası olarak sunulmaktadır. Özellikle şehirlerarası evden eve taşımalarınızda sizlere yardımcı olmak için 7/24 hizmet sunmaktayız.

Balçova İzmir’in en nezih ve güzel semtlerinin başında gelmektedir. Her zaman en iyi hizmeti hak eden değerli İzmir’lilere daha iyi hizmet vermek adına sürekli çalışmalar içinde olan firmamız yeni nesil nakliyat standartlarını takip ederek kendisini geliştirmektedir. Büyümeye açık olan firmamız müşteri memnuniyetine dayalı çalışma prensibi ile müşterilerinden taktir toplamayı başarmıştır.

EGETUR Nakliyat, İstanbul ve İzmir genelinde şehir içi ve tüm Türkiye’ye şehirler arası ev taşıma hizmetini kendi reklam ve logolu araçlarıyla sunan ender nakliye firmalarındandır. Nakliye sektöründe son yıllarda taşeronluk furyası maalesef birçok taşınanı sıkıntıya sokmaktadır. Firmalar ucuz fiyat vererek anlaşma sağlamakta ve taşıma gününe bir yada iki gün kala eşyalarını komisyon karşılığında başka firma yada kamyonculara vererek eşyalarınızı taşıttırmaktadırlar. Durum böyle olunca eşyanızı taşıyanlar amatör olduğundan hem eşyanız zarar görmekte hemde taşıma esnasında sizlerden ekstra ücret talep edilmektedir.

Balçova evden eve nakliyat hizmetleriniz için bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Komple ve parça eşyalarınızı şehiriçi ve şehirlerarası olarak tarafınıza garantili ve sigortalı olarak sunmaktayız. İzmir’den İstanbul’a olan taşımalarınız da bizden bilgi ve fiyat almadan karar vermeyin. Sizleri telefonda karşılayacak müşteri temsilcisi çalışanlarımız taşıma işleminiz ile ilgili her konuda sizlere yardımcı olacaklardır.

Kaliteli hizmet, uygun fiyat politikası ile hizmet veren firmamız tüm taşıma işlemlerinizde sizlere çözüm ortağı olmaktadır.

Balçova Nakliye Hizmetleri için bize 0232 330 81 24 nolu telefondan ulaşabilirsiniz…