Ayvalık Evden Eve Nakliyat

Ayvalık, EGE bölgesinde Balıkesir iline bağlı bir ilçedir. Kuzeydoğusunda Burhaniye, Güneydoğusunda ise İzmir yer almaktadır. Meşhur Cunda adası ilçe sınırları içerisindedir. Balıkesir’in en önemli tatil bölgelerindendir. İrili ufaklı 22 (yirmiiki) adası vardır.

Ayvalık evden eve nakliyat organizasyonumuz ile İstanbul’un yoğun trafiğinden ve kalabalığından kurtulmak isteyen müşterilerimize yeni bir hayata başlayacakları serüvenlerinde kendilerine çözüm ortağı olmaktayız. İstanbul Ayvalık arası eşya taşımacılığı genelde yaz aylarında hız kazanmaktadır. Bunun da başlıca nedenleri bir tatil yöresi olması ve buraya taşınanların artık emeklilik yılları gelen insanlarımız olduğu yada orada yazlığı bulunupta kısmi eşyalarını yazlıkta değerlendirmek isteyen müşterilerimiz gelmektedir.

3+1 Nakliye Aracımız

Ayvalık Evden Eve Nakliyat

Tüm nakliye organizasyonlarımız da olduğu gibi Ayvalık evden eve nakliye organizasyonumuzda da birçok iyileştirme yapılarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermenin çabası içindeyiz. Bunların başında son teknoloji ile donatılmış nakliye araçları, en iyi paketleme malzemesi, işinde uzman ve profesyonel çalışan personel yetiştirme gelmektedir.

Evden eve nakliyat İstanbul Ayvalık ekiplerimiz, eşyalarınızı paketlerken hijyen kurallarına dikkat ederler. Düzenli olarak verilen eğitimler sayesinde müşteri ilişkileri maksimum seviyede tutularak müşteri memnuniyeti açısından en iyi sonuç alınması sağlanır. Vermiş olduğumuz İstanbul Ayvalık evden eve taşıma hizmeti ile ilçe halkı tarafından taktir edilen ve tavsiye edilen firma olma gururunu yaşıyoruz.

Şehirlerarası taşımalarda sigortalı taşımacılık anlayışı ile siz değerli müşterilerimize sorunsuz bir nakliye deneyimi yaşatmayı vaad eden EGETUR Nakliyat, uygun evden eve nakliyat fiyatları politikası ile müşterilerimizden her zaman taktir toplamıştır.

En etkili Taşıma planlaması önceden programlanandır. Sorunsuz ve sağlıklı bir nakliye planlanması için İstanbul Ayvalık evden eve nakliyat işleriniz için ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilir yada müşteri temsilcisi çalışanlarımızdan her türlü bilgi edinebilirsiniz.

Bizi dilediğiniz zaman İstanbul Anadolu Yakası için 0216 383 10 90 yada Avrupa Yakası için 0212 264 13 92 nolu telefonlarımızdan arayarak, aklınıza gelen her konuda sorularınızı yöneltebilir, bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

İndirimli fiyatlarımızdan yararlanmak için önceden rezervasyon yaptırmanızda fayda olacağını hatırlatır, Herkese Hasarsız Taşınmalar Dileriz…