Ankara Evden Eve Nakliyat

İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat hizmetlerimiz karşılıklı olarak verilmektedir. İstanbul’dan Ankara’ya taşımak istediğinizde bizi ararsanız sizlere taşıma işleminizin tüm evrelerinde yardımcı olmaktayız. Taşınmanın planlanması, eşyalarınızın paketlenmesi, mobilyalarınızın uzmanından de-monte ve montajının yapılması ve eşyalarınızın evinizde istediğiniz şekilde yerleştirilmesi tarafımızca yapılmaktadır.

İzmir İstanbul Ev Taşıma

İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat

Ev taşıma kısacası evden eve nakliyat işlemi maalesef son dönemde profesyonellikten uzak, amatör ve bilinçsiz kişiler tarafından gerçekleştirilmekte olup hem evini taşıyan insanları hemde sektörde iyi bir yer edinmiş kurumsal firmaları etkilemektedir. İşçilik, yakıt ve ambalaj malzemelerinin günden güne zamlandığı sektörde dolayısıyla fiyatlar yükselmektedir. Fakat bunu fırsat bilen korsan firmalar kurumsal firmaların aksine çok uygun rakamlara eşya taşıyabileceğinin vaadini vererek müşterisini mağdur etmektedirler. Birçok küçük ve orta ölçekli firmalar artık kolay yol gibi görünen taşeronculuk sistemini kullanmaktadır. Önce çok uygun rakam verilerek müşteri ile anlaşma sağlanır. Taşıma gününüze 1 yada 2 gün kala belli bir komisyon karşılığında eşyalarınız başka firmaya yada kamyoncuya verilir ve taşınmak istenir. Taşıma günü tüm planlamasını taşınmak için yaptığınızdan dolayı son dakikada başka bir firma arayışında olamayacağınız için mecbur taşınmak zorunda kalırsınız. Fakat gelen kişiler işinin ehli olmadıkları için taşımada sorun yaşamanız çok büyük bir olasılıktır.

Peki kaliteli ve kurumsal firmaları nasıl ayırt edebiliriz? 

Kurumsal firmalar genelde eşyalarınızı yerinde tespit etmek için eksper görevlendirmektedirler. Bu tespit sonucu eşyalarınızın miktarına göre araç seçimi, malzeme tedariği ve taşıyıcı personel sayısı belirlenir. Şehirlerarası taşındığınızdan dolayı eşyalarınızın taşınacağı araç çok önemlidir. Ayrıca gelen firma yetkilisinden K-3 yetki belgesini, firmanın faaliyet belgesini ve resmi gazete kaydını isteyerek o firmanın kurumsal olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Bu makalemizde kısaca tavsiye niteliğinde yazılar yazmaya çalıştık. Yazdıklarımızın taşınmanız da sizlere yararlı olacağını ümit eder, herkese hasarsız taşınmalar dileriz…

İstanbul Ankara Nakliye organizasyonlarımız hakkında bilgi almak için bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz…