Altınoluk Evden Eve Nakliyat

Firmamız İstanbul – Altınoluk arası özellikle yaz aylarında günlük ve haftalık seferler düzenlemektedir. İster komple eşyalarınızın taşınması isterseniz az miktardaki eşyalarınızı firmamız ile güvenli ve ekonomik taşıtabilirsiniz. Anadolu ve Avrupa yakasında temsilcilikleri bulunan firmamız ile iletişim bilgilerimizi kullanarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Şehirler arası kategorisine giren İstanbul-Altınoluk ev eşyası taşımacılığı firmamız tarafından yılın 365 günü verilen bir nakliye hizmetidir. Ege bölgesinin her köşesine ev eşyası taşımacılığı yapan firmamız sizlere çözüm ortağı olmaya hazırdır. Sizlerde kaliteli bir nakliye hizmetini uygun nakliye fiyatlarına almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İzmir İstanbul Nakliyat

İstanbul Altınoluk Evden Eve Nakliyat

EGETUR Nakliyat diğer nakliye firmalarına göre daha profesyonel çalışan ve müşteri memnuniyetine önem veren bir firmadır. Eşyalarınızı kendi özmal araçları ile taşıyan firmamız kesinlikle taşeron kullanmamaktadır. Bu önem verilmesi gereken bir noktadır. Parsiyel eşyalarınızın taşınmasında firmamız planlama yaparak eşyalarınızı sizlerinde uygun gördüğü zaman dilimlerinde tarafınıza en kısa sürede ulaştırmaktadır.

Özellikle parça eşya taşımalarında depolama hizmeti de veren firmamız eşyalarınızı tarafınızdan teslim alarak depomuzda muhafaza etmektedir. Sonrasında sizlerin istediği tarihte de eşyalarınızı tarafınıza en kısa sürede teslim etmektedir.

Firmamız Altınoluk başta olma üzere Akçay, Altınova, Ayvalık ve Burhaniye ilçelerine de hizmet vermektedir. Yıllardır İstanbul ve Balıkesir arası sayısız müşterimizin komple ve parça eşyasını taşıdık. Verdiğimiz hizmetin karşılığını da aldığımız teşekkür mesajlarından ve bize sağlanan geri dönüşümlerden anlamış bulunuyoruz.

Bizi Tercih Eden ve Tavsiyede Bulunan Tüm Müşterilerimize Teşekkür Ederiz…